Zmiany w składach rad 2014-2018

Zestawienie zmian w składach rad 
na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Suwałkach 
w kadencji 2014-2018.

 

Organ

Nr

okręgu

Przyczyna wygaśnięcia mandatu

Imię 
i nazwisko osoby, której wygasł mandat

Nr i nazwa listy

Data postanowienia
o wygaśnięciu mandatu radnego

Data postanowienia o obsadzeniu mandatu radnego

Imię i nazwisko osoby obejmującej mandat

Rada 
Powiatu 
w Augustowie
1 Art. 383 § 1 pkt 6 Wojciech WALULIK
postanowienie
Lista nr 16
KWW Nasze Miasto
02-12-2014 r.  09-12-2014 r.
Maciej Daniel
KASZUBA
postanowienie
Rada
Miejska
w Suwałkach
2 Art. 383 § 1 pkt 4 Czesław RENKIEWICZ
postanowienie
Lista nr 15
KWW "Z Renkiewiczem dla Suwałk"
02-12-2014 r. 08-12-2014 r.
 Kamil 
LAURYN
postanowienie
 Rada Miejska
w Suwałkach
 3  Art. 383 § 1 pkt 4  Łukasz
KURZYNA
postanowienie
 Lista nr 15
KWW "Z Renkiewiczem dla Suwałk"
 04-12-2014 r.
 12-12-2014 r.
 Andrzej TUROWSKI
postanowienie
 Rada Miejska
w Suwałkach
 3  Art. 383 § 1 pkt 4  Adam
GORLO
postanowienie
Lista nr 3
KW Prawo i Sprawiedliwość
 30-03-2015 r.
 09-04-2015 r.
 Irena Bożena
SCHABIEŃSKA
postanowienie
 Rada Miejska
w Suwałkach
 1   Art. 383 § 1 pkt 4  Janusz Witold
SKOWROŃSKI
postanowienie
 Lista nr 3
KW Prawo i Sprawiedliwość
 30-03-2015 r.
 09-04-2015 r.
 Jacek
JUSZKIEWICZ
postanowienie
Rada 
Powiatu 
w Augustowie
1 Art. 383 § 1 pkt 4

Paweł BIELAWSKI
postanowienie

Lista nr 16
KWW Nasze Miasto
05-02-2016 r. 18-02-2016 r. Michał
KOTARSKI
postanowienie
Rada
Miejska
w Suwałkach
 4  Art. 383 § 1 pkt 4  Jadwiga Mariola
SZCZYPIŃ
postanowienie

 Lista nr 3
KW Prawo i Sprawiedliwość
 08-03-2016 r.
 17-03-2016 r.
 Tadeusz
CZERWIECKI
postanowienie
Rada Miejska
w Suwałkach
3 Art. 383 § 1 pkt 4 Dorota Anna JABŁOŃSKA
postanowienie
Lista nr 3
KW Prawo i Sprawiedliwość
01-09-2017 r.
 12 -09-2017 r.
Zdzisław Stanisław
ŚCIĘGAJ
postanowienie
Rada Powiatu
Sejneńskiego
4
Art. 383 § 1 pkt 1
Romuald WITKOWSKI
postanowienie
Lista nr 14
KW Stowarzyszenie Sołtysów Pow. Sejneńskiego
09-04-2018 r.
 11 -04-2018 r.
Danuta
SZYMCZYK
postanowienie
Rada Miejska
w Suwałkach
2 Art. 383 § 1 pkt 4 Grzegorz
GORLO
postanowienie
Lista nr 3
KW Prawo i Sprawiedliwość
 02-07-2018 r.
  Obwieszczenie o nieobsadzaniu mandatu radnego
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:29-12-2015 18:44
    Wprowadził:Bartosz Goździk
  • Data modyfikacji:23-07-2018 11:51
    Wprowadził:Wojciech Miałkowski