Komunikat z posiedzenia Państwowej Komisji Wyborczej w dniu 9 grudnia 2014 r.

Warszawa, dnia 9 grudnia 2014 r.

      p.o. SZEFA

KRAJOWEGO BIURA WYBORCZEGO

Komunikat
z posiedzenia Państwowej Komisji Wyborczej
w dniu 9 grudnia 2014 r.

W dniu 9 grudnia 2014 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Państwowej Komisji Wyborczej w składzie powołanym postanowieniami Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 28 października 2014 r. i z dnia 3 grudnia 2014 r. Komisja dokonała wyboru Wojciecha Hermelińskiego, sędziego Trybunału Konstytucyjnego, na stanowisko przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej oraz Wiesława Kozielewicza, sędziego Sądu Najwyższego i Sylwestra Marciniaka, sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego, na stanowiska zastępców przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej.

Państwowa Komisja Wyborcza postanowiła, że w wyborach uzupełniających do Senatu w województwie śląskim, w okręgu wyborczym nr 75, zarządzonych na dzień 8 lutego 2015 r., ustalenie wyników głosowania i wyników wyborów zostanie dokonane bez wspomagania elektronicznego.

Państwowa Komisja Wyborcza omówiła sprawy organizacyjne związane z wykonaniem jej zadań ustawowych oraz z działalnością Krajowego Biura Wyborczego.

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    17-03-2016 0:50

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij